O nas

Firma DlaSpania Sp. z o.o. ma na celu rozwój i budowę sieci sklepów z materacami oraz innymi akcesoriami umilającymi sen.

Kim Jesteśmy

Jesteśmy Firmą z długą tradycją na rynku, chcemy zapewnić naszym Klientom zdrowy i spokojny sen. Naszym długoterminowym celem jest stworzenie sieci sklepów w Europie Środkowej, które zaoferują Klientom szeroki wybór asortymentu za pośrednictwem doskonale wyszkolonego personelu.

DlaSpania logo

Czy wiesz że?

Przeciętny człowiek spędza jedną trzecią swojego życia w łóżku...

Nasza misja

Przede wszystkim stawiamy na jakość snu, ponieważ rozumiemy naszych Klientów w naszej misji. Wierzymy, że za pomocą szerokiej gamy wysokiej jakości produktów może poprawić jakość życia. Naszym priorytetem jest, aby nasi Klienci czuli się w sklepach jak w domu. Przyczynia się to nie tylko komfortową i przytulną atmosferę w naszych sklepach, ale również przyjaznym i indywidualnym podejściem naszych sprzedawców - ekspertów w dziedzinie zdrowego snu. Ponieważ nie kupujemy materace i łóżka codziennie, jesteśmy świadomi, że decyzja ta wymaga czasu. W ciągu najbliższych 5-7 lat chcemy zbudować sieć około 250 sklepów i stać się liderem. Obecnie mamy 21 salonów w Czechach, 4 salony na Słowacji oraz 18 salonów w Polsce i co roku powstają kolejne salony. Od początku ubiegłego roku otworzyliśmy 10 nowych sklepów. Dzięki rozległej sieci naszych sklepów chcemy, aby nasza marka była łatwo dostępna dla każdego.